Hakkımızda

Pilot Anahtar Hakkımızda

Pilot Anahtar ve Çilingir Hizmetleri

Pilot Anahtar Kilit Yetkili Bayii

1980 yılında babamız Hacı Ahmet Efendi tarafından kurulan firmamız, İstanbul'un dördüncü ev ve oto anahtarcıdır. Önceleri manuel anahtar sistemleri üzerinde kopyalama, anahtar çekme, kontak arızaları ve yedek anahtar hizmetleri vermekte idi. Gelişen teknoloji paralelinde günümüzde elektronik anahtar sistemleri, immobilazer, chip, beyin, airbag resetleme, dijital kilometre düzenleme gibi bir çok konuda hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Firmamız, tüm elektronik takım ve donanıma sahiptir. Çalışanlarımız konularında deneyimli, eğitimli ve sertifikalı ustalardır. İstanbul'un Ümraniye ilçesinde bulunan işletmemiz oto sanayi içerisinde ve mülkiyeti Kaçmaz Oto anahtar'a aittir.

Firmamız kurulduğu günden beri gerek çevre esnafın, gerekse çalıştığı müşterilerinin odak noktası olmayı başarmış, güvenilir ve dürüst çalışma ahlakı ile göz dolduran bir konumdadır.

Teknolojik yenilikleri yakından takip eden yönetim anlayışımızla, Avrupa'yı yakından takip eden ve tüm yenilikleri anında ülkemize kazandıran Kaçmaz anahtar, içerisinden çıkılması zor görünen bir çok işi, profesyonelce tamamlamayı başarmıştır. Kaliteli işçiliği ve memnun müşteri portföyünü referans olarak gösteren kaçmaz anahtar, yeni web sitesi ile de müşterilerine bir adım daha yaklaşmayı arzu etmektedir. Yeni web sitemiz ile bir çok sıfır ve 2. el yedek parça satışı imkanını sizlere sunarken, bir yandan da anahtar ve yakın konularda bilgilerini sizlerle paylaşma imkanı bulmaktayız. Bilgi paylaşıldıkça büyür anlayışımız ile aklınıza takılan her türlü sorununuzda bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Copyright @ 2021 Pilot Anahtar